Våre ansatte

Våre ansatte

Oversikt pr. avdeling

 


Økonomi og administrasjon


HANS PETTER FUGLERUD

Økonomidirektør

488 97 932

hp@fjerdingstad.no


BRITT K. SANDVOLD

Regnskap

917 67 682

britt@fjerdingstad.no


BENTHE BAKKEN

Faktura

952 34 706

benthe@fjerdingstad.no


KNUT EINAR FJERDINGSTAD

Konsernsjef

900 46 464

kef@fjerdingstad.no


Salg & markedsavdeling


STÅLE GUNDERSEN

Salg & kalkulasjon Buskerud nedre

915 11 971

stale@fjerdingstad.no


HENRIK HANSSEN

Salg & kalkulasjon Oslo

907 24 007

henrik@fjerdingstad.no


MARIANNE KJEKSRUD

Salg & kalkulasjon Østfold

971 98 038

marianne@fjerdingstad.no


TORMOD BRYNILDSEN

Salg & kalkulasjon Vestfold

906 75 046

tormod@fjerdingstad.no


RANDI PEDERSEN

Sentralbord

32 25 16 00

firmapost@fjerdingstad.no


KNUT-HELGE EGELAND

Salgs-/markedsdirektør

905 66 868

khe@fjerdingstad.no


HILDE GUNERIUSSEN

Salgsansvarlig og Markedskoordinator

906 38 547

hilde@fjerdingstad.no


Lisbeth Hallstensen

Salg & kalkulasjon Agder & øvrige områder

922 93 738

lisbeth@fjerdingstad.no


Kjersti Medalen

Salg & kalkulasjon Akershus, Drammen, Lier og Hurum

959 97 602

kjersti@fjerdingstad.no


Mats Hellestad

Salg & kalkulasjon Buskerud øvre og Telemark

997 47 555

mats@fjerdingstad.no


Trine Kollerud

Salg & Kalkulasjon Hedmark & Oppland

957 51 591

trine@fjerdingstad.no


Bernt Brevik

Salgsansvarlig forhandlersalg

908 31 970

bernt@fjerdingstad.no


Serviceavdeling


OTTO SOLLIEN

Servicemann

990 95 889

otto@fjerdingstad.no


SVEN FISCHER

Servicemann

907 07 977

servicemann@fjerdingstad.no


Bjørn Larsen

Servicesjef

913 08 887

bjorn@fjerdingstad.no


Lager - logistikk - innkjøp


Kim André Maier

Produksjons/logistikk direktør

907 80 529

kim@fjerdingstad.no


FRANK MCPHERSON

Innkjøpssjef

474 88 868

frank@fjerdingstad.no


THOMAS ANDRÉ LIEN

Avdelingsleder

977 89 593

thomas@fjerdingstad.no


Kvalitetsavdeling


Simen Fjerdingstad

Kvalitetssjef

928 51 772

simen@fjerdingstad.no


Produksjon


STÅLE GUNERIUSSEN

Produksjonssjef

913 41 331

sgprod@fjerdingstad.no

ANITA DOMINIKA LUBOINSKA

ANITA DOMINIKA LUBOINSKA

Produksjonskoordinator

462 23 857

anita@fjerdingstad.no